1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Hakkımızda

Hakkımızda

İntek Çelikte Tek

İntek Metal, çelik konstrüksiyon konusunda deneyimiyle alanında uzman bir şirkettir. 1400 m² kapalı alanı ve uzman kadrosuyla fark yaratan projelere imza atmaktadır. 2013 yılında kurulan ve 5 yılda taşeron işçilik hizmeti vererek başladığı sektörde bugün geldiği noktada anahtar teslim işleri ile herkesin beğeni ve güvenini kazanmaktadır. Üstlendiği işlerin hepsini müşterinin ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda tasarlayarak, planlanan tarihte teslim etmektedir.

Kalite, güvenilirlik ve titiz hizmet anlayışıyla kısa sürede sektörde önemli bir yer edinmiştir. Çelik konstrüksiyon imalatı, köprü ve üst geçit uygulamaları, araç köprüsü uygulamaları, makina ve ekipman imalatı, çatı uygulamaları başlıca faaaliyet alanları olmakla birlikte, endüstriyel tesis inşaatı, ticari yapılar, depo ve hangar uygulaması hizmetleri de vermektedir. Tamamlanan ve hali hazırda devam etmekte olan projeleriyle müşterilerine ve çelik konstrüksiyon piyasasına katkıda bulunmanın haklı gururunu taşımaktadır. Teknolojik gelişmeleri sürekli takip ederken, kurum içi eğitimlerle desteklediği kadrosuyla çalışmalarını ve büyümesini sürdürmektedir.

Sürekli kendisini yenileyerek ve sektördeki yenilikleri yakından takip ederek uzun yıllar siz değerli müşterilerine hizmet sunmayı hedeflemektedir.

İNTEK ÇELİKTE TEK

Köprü Üst Geçit Uygulaması

closemap-markerphoneenvelope