1. Ana Sayfa
  2. /
  3. Hizmetler
  4. /
  5. Yapı Montaj

Yapı Montaj

Yapı montajında minimum hata ile en üst seviyede müşteri memnuniyeti...

Önce tasarlanan ardından üretimi tamamlanan projelerin montaj ve bakımı, İntek Metal’ in konusunda uzman ve deneyimli personelinden oluşan ekipler tarafından yapılmaktadır. Personelimiz, tecrübesi, bilgisi ve teknik yeterliliğini kanıtlamış kişilerden oluşmakta olup, SEÇG (sağlık, emniyet, çevre ve güvenlik) konularında eğitimleri verilmiştir.

Montaj konusunda herhangi bir eksikliğe ya da aksaklığa izin vermeyecek şekilde profesyonel ekipmanlar ve teçhizatlarla çalışan personelimiz, her aşamada olduğu gibi bu aşamada da müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Gerek montaj gerekse bakım öncesinde ve sırasında proseslerin uygunluğu, yapılan çalışmanın SEÇG (HSSE) uyumuna büyük önem verilmektedir. Ayrıca montajın ve bakımın tüm adımlarında saha koordinatörleri, ekip şefleri ve tüm proje sorumluları gereken bütün kontrolleri eksiksiz olarak yapmaktadırlar.

Firmamız, montaj ekibine İş sağlığı ve Güvenliği Yönetmeliklerine uygun her türlü sertifika, tedbir ve eğitim programlarını vermiş olup, yaşanabilecek olumsuzlukları en aza indirmeyi ilke edinmiştir. Yine yapı montajlarında da işimizi en profesyonel şekilde ve minimum hata ile yaparak, müşteri memnuniyetini en üst seviyeye yükseltme amacını taşımaktayız.

İNTEK ÇELİKTE TEK

Köprü Üst Geçit Uygulaması

closemap-markerphoneenvelope